Spotkanie autorskie z Piotrem Pochuro

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie w ramach projektu „Biblioteka kryminału” z  Piotrem Pochuro, autorem wciągających kryminałów. Spotkanie odbędzie się 8 maja 2013 r., godz. 17.30, ul. Mszczonowska  43 a Podczas spotkania będzie można kupić książki autora.
Patronat nad projektem dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Projekt ten został objęty patronatem medialnym Głosu Skierniewic i Okolicy, TV Skierniewice, RSC i portalu skierniewickie.pl

Piotr Pochuro to pseudonim  autora wciągających kryminałów. Dzięki kilkunastoletniemu policyjnemu doświadczeniu tworzone przeze niego postaci detektywów i ich antagonistów w mafijnych strukturach dalekie są od sztampy, a intrygi z jakimi przychodzi zmierzyć się bohaterom są bardzo realistyczne. Jego teksty publikowane są w wielu niezależnych portalach, e-bookach, gazetach. Felietony Pochuro ukazują się w magazynie "Focus Śledczy" a reportaże w miesięczniku "Reporter-Magazyn Kryminalny".
Dotychczas ukazały się:
- powieści: Dziewięć milimetrów do nieba, Cena za honor