Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić formularz:
<< POWRÓT
Spotkanie z dr. Leszkiem Mellibrudą w MBP w Skierniewicach
22
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z psychologiem Leszkiem Mellibrudą, współautorem książki "A może nie ma się czego bać. Jak zamienić lęk w ciekawość".

Zapraszamy 22 maja 2019 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Dr Leszek Mellibruda – psycholog społeczny i biznesu, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Postdoctoral – fellowship Johns Hopkins University (Baltimore, USA). Przez 8 lat Radca Ministra w Urzędzie Służby Cywilnej i Kancelarii Premiera odpowiedzialny za wdrażanie najlepszych rozwiązań biznesowych w administracji rządowej i samorządowej, były wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, były doradca Ministra Edukacji Narodowej. Mentor, coach i trener umiejętności managerskich i biznesowych. Prowadził szkolenia dla kadry managerskiej. Autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych. Ekspert Klubu Integracji Europejskiej przy Europejskim Forum Przedsiębiorczości. Współautor książki „A może nie ma się czego bać – jak zamienić lęk w ciekawość”. Współpracownik Polsat News, TVN24, TVN24BiS. Właściciel Active Business Mind, Psychologia biznesu – firmy szkoleniowo – konsultingowej realizującej szkolenia, coaching i projekty edukacyjne dla managerów, handlowców i ludzi biznesu.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy
Piotr Borlik
Boska proporcja
Łukasz Orbitowski
Kult
Marie Benedict
Pokojówka miliardera
Mary Hollingsworth
Medyceusze