Skierniewicki Budżet Obywatelski dla MBP w Skierniewicach
września

Jeśli chcesz bezpłatnie korzystać z dostępu do najnowszych książek elektronicznych, głosuj na pozycję 5 w Budżecie Obywatelskim 2020 (projekt ogólnomiejski). Głosowanie od 2 do 13 września

Skierniewiczanie czytają ebooki bez limitu
Zadanie będzie polegać na bezpłatnym dostępie do platformy oferującej 50 000 ebooków i audiobooków. Platforma ta umożliwia korzystanie z nowych i różnych wydawnictw cyfrowych w formie abonamentu dla dużych grup czytelniczych. Katalog ebooków jest stale uzupełniany, bo 90 % nowości wydawniczych publikuje się równocześnie w wersji drukowanej i elektronicznej. Pakiet umożliwia przeczytanie  500 000 stron, czyli ok.  1 850 książek drukowanych średniej objętości. Realizacja projektu umożliwi skierniewiczanom czytanie najnowszej literatury bez ograniczeń, w dowolnie wybranym miejscu i czasie, na tablecie, smartfonie, komputerze lub czytniku.

Więcej na www.skierniewice.eu

Pięć kroków do bezpłatnego dostępu do ebooków:
1. Zapisz się do MBP w Skierniewicach (karta czytelnicza uprawnia Cię do bezpłatnego korzystania z platformy internetowej ebooków).
2. Załóż darmowe konto na platformie internetowej ebooków.
3. Pobierz bezpłatną aplikację platformy internetowej dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.
4. Wpisz otrzymany w Bibliotece unikatowy kod (odnawialny kod ważny jest przez miesiąc od daty aktywacji i umożliwia dostęp do katalogu ebooków na dwóch urządzeniach).
5. Pobieraj i czytaj ebooki bezpłatnie na tablecie, smartfonie, czytniku lub komputerze(po pobraniu ebooki można czytać również offline).

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy