Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić formularz:
<< POWRÓT
Skierniewicki Budżet Obywatelski dla MBP w Skierniewicach
2
września

Jeśli chcesz bezpłatnie korzystać z dostępu do najnowszych książek elektronicznych, głosuj na pozycję 5 w Budżecie Obywatelskim 2020 (projekt ogólnomiejski). Głosowanie od 2 do 13 września

Skierniewiczanie czytają ebooki bez limitu
Zadanie będzie polegać na bezpłatnym dostępie do platformy oferującej 50 000 ebooków i audiobooków. Platforma ta umożliwia korzystanie z nowych i różnych wydawnictw cyfrowych w formie abonamentu dla dużych grup czytelniczych. Katalog ebooków jest stale uzupełniany, bo 90 % nowości wydawniczych publikuje się równocześnie w wersji drukowanej i elektronicznej. Pakiet umożliwia przeczytanie  500 000 stron, czyli ok.  1 850 książek drukowanych średniej objętości. Realizacja projektu umożliwi skierniewiczanom czytanie najnowszej literatury bez ograniczeń, w dowolnie wybranym miejscu i czasie, na tablecie, smartfonie, komputerze lub czytniku.

 

Więcej na www.skierniewice.eu

Pięć kroków do bezpłatnego dostępu do ebooków:
1. Zapisz się do MBP w Skierniewicach (karta czytelnicza uprawnia Cię do bezpłatnego korzystania z platformy internetowej ebooków).
2. Załóż darmowe konto na platformie internetowej ebooków.
3. Pobierz bezpłatną aplikację platformy internetowej dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.
4. Wpisz otrzymany w Bibliotece unikatowy kod (odnawialny kod ważny jest przez miesiąc od daty aktywacji i umożliwia dostęp do katalogu ebooków na dwóch urządzeniach).
5. Pobieraj i czytaj ebooki bezpłatnie na tablecie, smartfonie, czytniku lub komputerze(po pobraniu ebooki można czytać również offline).

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy
Piotr Borlik
Boska proporcja
Łukasz Orbitowski
Kult
Marie Benedict
Pokojówka miliardera
Mary Hollingsworth
Medyceusze