3.edycja Papierówki

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłosiła 3. edycję konkursu „Papierówka”. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania fantasy, do którego początek napisał Andrzej Pilipiuk. Uczestnikami konkursu (w części literackiej) mogli być uczniowie skierniewickich szkół (gimnazjów i liceów) oraz mieszkańcy naszego miasta.

Termin nadsyłania prac upłynął 7 października 2014 r.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 25 października 2014 r. w siedzibie MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a o godz. 14.00.

Zostanie przyznana nagroda internautów (na najlepsze prace, zamieszczone na stronie internetowej www.mbp.skierniewice.pl będzie można głosować od 13 do 22 października 2014 r. - zapraszamy do zakładki KONKURSY)

Konkurs zorganizowany jest w ramach projektu „Fantastyczna jesień”. Patronat nad projektem  dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.