Wernisaż wystawy Tomasza Kirsta

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy Tomasza Kirsta. Czekamy 13 maja o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

Tomasz Kirst o sobie:

Zajmuję się malarstwem sztalugowym.  Maluję w różnych technikach: olej, akryl, akwarela i rysunek. Inspiruję się tym, co mnie otacza, czyli światło, ruch, miejsca z którymi jestem emocjonalnie związany. Farba może dużo oddać, ale trzeba umieć jej na to pozwolić i do tego dążę. Uwielbiam malarstwo figuratywne, autoportrety oraz nieustannie maluję swoje miasto, Skierniewice, w różnych nastrojach i porach roku. Ktoś kiedyś powiedział, że dąży do doskonałości techniki malarskiej, ja raczej nigdy nie chcę jej osiągnąć, ponieważ skończyłby się proces odkrywania nowych celów i stylów.