Spotkanie z Katarzyną Gacek i Agnieszką Szczepańską

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie w ramach projektu „Biblioteka kryminału” z Katarzyną Gacek i Agnieszką Szczepańską, autorkami m.in. Zielonego trabanta, Zabójczego spadku uczuć,  Maga i diabła, Wisielca i księżyca. Podczas spotkania będzie można kupić książki autorek. Zapraszamy 27 lutego o godz. 17.30 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Katarzyna Gacek -  psycholożka, pisarka i stała felietonistka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Wspólnie z Agnieszką Szczepańską wydała książki: Zielony trabant, Dogrywka, Zabójczy spadek uczuć, Mag i diabeł, Wisielec i księżyc, Moc i cesarzowa.

Agnieszka Szczepańska - z wykształcenia prawnik, z powołania artystka.  Prowadzi firmę organizującą imprezy, jak mówi: „Im bardziej zwariowane, tym lepiej.” Jest scenarzystką i współautorką książek: Zielony trabant, Dogrywka, Zabójczy spadek uczuć,   Mag i diabeł, Wisielec i księżyc, Moc  i  cesarzowa.