Wiadomości "kryminalne" z Biblioteki

Pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach Katarzyna Malinowska została laureatką konkursu dla bibliotekarzy, odbywającego się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2013. Dla wyróżnionych w konkursie (18 bibliotekarzy z całego kraju) miasto Wrocław, Instytut Książki i wydawnictwo EMG przygotowali III Kryminalną Konferencję Bibliotekarzy.  Bibliotekarze mają prawo uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach MFK oraz otrzymają zaproszenia na Galę przyznania Nagrody Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej lub sensacyjnej zeszłego roku. Pięciodniowy pobyt we Wrocławiu dla wszystkich laureatów konkursu finansuje prezydent miasta Wrocławia, Rafał Dutkiewicz.