Spotkanie autorskie z Katarzyną Terechowicz i Wojciechem Cesarzem

W ramach projektu "Biblioteka kryminału" Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Terechowicz i Wojciechem Cesarzem – autorami książek dla dzieci.Spotkanie odbędzie się 29 października 2013 roku o godzinie 10.00 w siedzibie biblioteki przy ulicy Aleja Niepodległości 4 .

Katarzyna Terechowicz jest absolwentką Wydziału Grafiki i Scenografii Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest grafikiem i autorką regularnie nagradzanych scenariuszy filmów dla dzieci. Jej pasją jest ekologia. Kocha wszystkie psy na świecie. Wojciech Cesarz jest grafikiem, artystą, dyrektorem kreatywnym i artystycznym w agencji reklamowej. Ponadto pełni funkcję dyrektora artystycznego wielu tygodników i miesięczników. Również zwolennik ekologii.