Fantastyczna Noc w Bibliotece

Jeśli chciałbyś przenieść się do świata baśni i masz 7-10 lat zapraszamy 8 listopada 2014 o godz. 16.00 do Filii nr 2 MBP przy ul. Reymonta 33 na wspólne jego odkrywanie. Rodziców dzieci chętnych do udziału w zajęciach prosimy
o zgłaszanie danych osobowych dzieci do 31 października 2014 do Filii nr 2. Ilość miejsc ograniczona.

Impreza zorganizowana w ramach projektu „Fantastyczna jesień”. Patronat nad projektem dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.