Wydarzenia dla dzieci

Premiera przedstawienia „Dookoła wszędzie smoki” - Filia nr 4 MBP

Biblioteczna zabawa w teatr dobiegła końca, a to znaczy, że za nami premiera przedstawienia „Dookoła wszędzie smoki”.

Uczestnicy zajęć wraz z bibliotekarką Natalią Szychowską - reżyserką i scenarzystką spektaklu - przygotowali od podstaw całe przedstawienie.

Razem wymyślili historię i jej bohaterów. Zaprojektowali i wykonali scenografię, stroje oraz choreografię. A wszystko to w osiem godzin! I udało się. W przedstawieniu były wiersze i piosenki, a nawet bańki mydlane – bo kto powiedział, że smok musi ziać ogniem.

Po premierze aktorzy zebrali zasłużone oklaski oraz słodkie gratulacje. Kwiaty od zespołu otrzymała Aleksandra Trzaska, nasza wolontariuszka, dzielnie wspierająca prace nad przedstawieniem przez cały tydzień.

Pierwszy tydzień ferii w Filii nr 4 MBP minął bardzo szybko na angażującej i wesołej zabawie.