„Gdy śmierć zastuka” Woody'ego Allena

W piątek 10 maja w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej wystąpiła grupa teatralna Banana Perwers,  przedstawiając  jednoaktówkę Woody’ego Allena „Gdy śmierć zastuka”.  Opowieść o tajemniczym gościu nieoczekiwanie pojawiającym się w życiu zaskoczonego tym faktem człowieka, podobała się zebranej publiczności, która nagrodziła artystów gromkimi brawami. W sztuce zagrali Patryk Kwaśniewski i Norbert Pokorski. Po premierze jednoaktówki piosenkę aktorską (a właściwie trzy) wykonała Dominika Dawidowicz przy akompaniamencie Włodzimierza Stefanowicza. I tym razem za występ publiczność podziękowała gromkimi brawami.
Patronat nad projektem dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Projekt ten został objęty patronatem medialnym Głosu Skierniewic i Okolicy, TV Skierniewice, RSC i portalu skierniewickie.pl