Fantastyczne warsztaty literackie z A. Pilipiukiem

Andrzej Pilipiuk, jeden z najpoczytniejszych polskich pisarzy, autor m.in. opowiadań fantastycznych o Jakubie Wędrowyczu poprowadził warsztaty literackie w skierniewickiej bibliotece. Uczestnicy warsztatów poznali tajniki kreatywnej pracy z tekstem, szlifowania warsztatu, dowiedzieli się jakich błędów należy się wystrzegać, a co może przynieść napisanemu tekstowi pożądane efekty.

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu "Fantastyczna jesień". Patronat nad tym projektem, dofinansowanym  ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli : Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.