Historia komiksów Star Wars w Polsce - prelekcja

23 września 2014 r.  w siedzibie Filii nr 1 MBP w Skierniewicach uczniowie kl. II a Gimnazjum Integracyjnego uczestniczyli w prelekcji Łukasza Głuska ze Skierniewickiego Stowarzyszenia Fanów Gwiezdnych Wojen „Utapau”. Prelekcji "Historia komiksu Star Wars w Polsce" towarzyszył pokaz multimedialny. Impreza była częścią projektu "Fantastyczna jesień".

Patronat nad tym projektem, dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.