Spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem

W czwartkowy wieczór Miejska Biblioteka Publiczna gościła w swoich murach Andrzeja Pilipiuka, pisarza fantasy. Było to kolejne spotkanie zorganizowane w ramach projektu "Fantastyczna jesień". Autor opowiadał o swojej pracy pisarskiej, o planach wydawniczych, kolejnych etapach powstawania książki i odpowiadał na pytania licznie przybyłej publiczności. Pokazał tajemniczy notes, przez siebie zrobiony, w którym zapisuje wszystkie swoje pomysły. Podczas spotkania Andrzej Pilipiuk wręczył nagrodę zwyciężczyni drugiej odsłony konkursu internetowego, Idze Radomskiej. Spotkanie poprowadził Sebastian Kowalski.

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień”,  dofinansowanym  ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli : Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe:  skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.