Wystawa malarstwa w MBP w Skierniewicach

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach można obejrzeć wystawę malarstwa „XVI ZIMOWY SALON SPRZEDAŻY”. Wystawa zorganizowana we współpracy z BWA w Skierniewicach czynna od 5 do 21 grudnia 2014 r. w godzinach pracy biblioteki.

Salon Zimowy to cykliczna impreza wystawienniczo - handlowa, organizowana w okresie okołoświątecznym, tradycyjnie kończąca roczny cykl wystaw BWA w Skierniewicach.
Celem tego przedsięwzięcia jest promocja twórczości artystycznej oraz kreowanie rynku sztuki, umożliwienie szerokiej publiczności zakupu wartościowych prac w atrakcyjnej cenie.
Na wystawie można zobaczyć 41 prac 17 artystów.
Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jak co roku staramy się zaprezentować prace w różnych wielkościach  i technikach, od malarstwa olejnego poprzez grafikę i pastele do fotografii.
XVI ZIMOWY SALON SPRZEDAŻY został zorganizowany w tym roku w dwóch punktach wystawienniczych. Chętnych do obejrzenia wystawy zapraszamy do Sali Kominkowej mieszczącej się w MOK-u przy ul Reymonta 33 oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach przy ul. Mszczonowskiej 43a.

Wszystkich chętnych do zwiedzenia wystawy a przy okazji do ewentualnego zakupu prac serdecznie zapraszamy!