Wernisaż wystawy "Między Łodzią a Warszawą. Skierniewice.lat 90."

Otwarcie wystawy „Między Łodzią a Warszawą. Skierniewice lat 90.” rozpoczęło 2. Festiwal reportażu w Miejskiej Bibliotece Publicznej zatytułowany „15:10 do Skierniewic”.
Scenariusz do wystawy złożonej ze zdjęć skierniewickiego dziennikarza Sławomira Burzyńskiego został stworzony na warsztatach, prowadzonych przez autora, dla młodzieży klas 3 i 4 o profilu technik cyfrowych procesów graficznych z Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Zgodnie z ich wytycznymi wędrujemy przez miasto od Zadębia, przez centrum na Widok.
Skierniewice z fotografii wywołały oczywiście falę wspomnień. Autor opowiadał także historię niektórych zdjęć.

Nad projektem „15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.