Warsztaty fotografii reportażowej w MBP w Skierniewicach

W ramach projektu „15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach 24 września 2015 r. odbyły się warsztaty fotografii reportażowej. W zajęciach prowadzonych przez skierniewickiego dziennikarza Sławomira Burzyńskiego uczestniczyli uczniowie 3 i 4  klasy o profilu technik cyfrowych procesów graficznych z Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Podczas warsztatów młodzież przygotowała scenariusz do wystawy „Między Łodzią a Warszawą. Skierniewice lat 90”, której wernisaż odbędzie się podczas Festiwalu.

Nad projektem „15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.